Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik , brygadzista, pracownik budowlany do budowy pensjonatów w Bieszczadach

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
mazowieckie
praca stacjonarna
4607 dni temu

Ogłoszenie numer: 183640, z dnia 2012-02-06

Organizator wypoczynku w Bieszczadach

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Prace wykończeniowe przy budowie pensjonatu w Bieszczadach
  • Instalacje : elektryczne , wodne.
  • Kładzenie glazury , terakoty.
  • Zabudowa z płyt kartonowo- gipsowych
  • Prace ciesielskie
  • Prace brukarskie i inne

Wymagania

  • Dobra znajomość technologii powyższych prac.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie
  • Perspektywa stałej pracy przy obsłudze technicznej w nowo powstałych penjonatach