Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Kierowca/Telemarketer

SIETOM Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6050 dni temu

Ogłoszenie numer: 41922, z dnia 2008-03-26

Ogólnopolska Firma zajmująca się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do sprzętu drukującego, serwisem i sprzedażą urządzeń drukujących i notebooków

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Kierowca/Telemarketer należy: - Dostawy zamówień do klientów - Sprzedaż usług i produktów firmy przez telefon - Opieka nad stałymi klientami firmy - Aktualizacja i prowadzenie bazy danych

Wymagania

- Preferowany student/studentka studiów zaocznych lub wieczorowych - Prawo jazdy kat. B - Duże zaangażowanie i motywacja do pracy z Klientem. - Łatwość nawiązywania kontaktów - Dobra organizacja czasu pracy - Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet) - Znajomość topografii Poznania i okolic – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00 - Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników - Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole - Atrakcyjny pakiet szkoleń - Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego