Kierowca taksówki

DRIVE CLUB Sp z.o.o.
Warszawa, Wola
8 000 - 13 000 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca zdalna
4 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9254807, z dnia 2024-09-09

Legalny partner DRIVE-CLUB w Warszawie poszukuje kierowców bez własnego pojazdu do pracy na taxi oraz aplikacjach FreeNow, Bolt, Uber. Elastyczne godziny pracy – sam(-a) decydujesz, kiedy i ile pracujesz.

atrakcyjne bonusy i dopłaty na start dla każdego kierowcy

program polecający - wsparcie wyspecjalizowanej kadry 24h/7 dni w tygodniu

zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów

pomożemy wyrobić IDENTYFIKATOR TAXI POSIADAMY

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Opis stanowiska

Atrakcyjne bonusy i dopłaty na start dla każdego kierowcy
WIELE AUT DO WYNAJĘCIA W CENIE OD 650 ZŁ TYDZ. (HYBRID TOYOTA) BEZ KAUCJI

TOYOTA

PRIUS 2 (HYBRID + LPG)
PRIUS 3 (HYBRID + LPG)
PRIUS PLUS (HYBRID + LPG)
AURIS (HYBRID + LPG)
CH-R 2020 (HYBRID + LPG)
NOWA COROLLA 2024 (HYBRID + LPG)

LEXUS

CT200H (HYBRID + LPG)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wymagania

-prawo jazdy kat. B
-orzeczenie lekarskie
-psychotechnika
-zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

średnie zarobki na poziomie 50-80+ zł/h brutto

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

wypis z licencji i Identyfikator kierowcy

podpięcie pod Uber, Bolt, FreeNow

rozliczenia cotygodniowe przez naszą firmę

wdrożenie do pracy oraz pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie

oznakowany samochód

kogut taxi na dach

karta paliwowa

Zapewniamy wsparcie w procesie uzyskania wymienionych dokumentów.

KONTAKT

731366166 Ola Halawskaja

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj