Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierowca / Magazynier

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CZAJUR
mazowieckie, Warszawa/Targówek
praca stacjonarna
5862 dni temu

Ogłoszenie numer: 50086, z dnia 2008-09-30

Firma działa w zakresie obsługi logistycznej kontrahenta. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa/Targówek

Opis stanowiska

praca polega na rozładunku towaru z samochodu, sortowanie, rozwożenie do klientów w Warszawie oraz trasy na obszarze całej Polski

Wymagania

  • dobry stan zdrowia (praca fizyczna),
  • wymagane prawo jazdy kat. minimum B (C mile widziane),
  • doświadczenie w kierowaniu samochodami dostawczymi,
  • mile widziana znajomość Warszawy

Oferujemy

  • ciekawą różnorodną (nie monotonną) pracę,
  • możliwość dofinansowania szkoleń i kursów