Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierowca magazynier

Armor Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5988 dni temu

Ogłoszenie numer: 41331, z dnia 2008-03-05

ARMOR Polska prowadzi działalność handlową na terenie całego kraju. Naszymi klientami są dystrybutorzy,supermarkety i sieci dystybucyjne, które zaopatrują zarówno małe firmy jak i odbiorców indywidualnych. Poszukujemy na stanowisko: Kierowca-magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca w magazynie - pomieszcenie zamknięte, ogrzewane.
  • Samochód dostawczy 1t.
  • Podróże służbowe na terenie Polski i Litwy w zależności od ustalonego planu pracy.
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie.
  • Oczekiwane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra komunikacja interpersonalna,samodyscyplina, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Praca w małym zespole.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.