Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kierowca kat. C+E/Operator wózka widłowego

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5095 dni temu

Ogłoszenie numer: 117074, z dnia 2010-10-06

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw Drahtzug Stein Drahtwaren GmbH & KG, z główną siedzibą Firmy w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji podzespołów z drutu dla największych europejskich producentów z branży AGD.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • przewóz wyrobów firmy do klienta na terenie Łodzi
  • rozładunek i załadunek towarów wózkiem widłowym
  • transport wózkiem widłowym surowców i materiałów wewnątrz zakładu
  • Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • obowiązkowość i rzetelność
  • praca w systemie zmianowym
  • Oferujemy

  • praca na miejscu, bez konieczności dalekich wyjazdów
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej w firmie
  • umowa o pracę