Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kierowca kat.B

DWG Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4984 dni temu

Agencja Pracy DWG zarejestrowana pod numerem 3920 Dla naszego klienta o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr Ref.: ref. 186/2010

Zadania:

Osoby zatrudnione na ww. stanowisku będą zajmowały się towarowaniem wyznaczonych punktów handlowych na powierzonym terenie.

Wymagania:

- Znajomość topografii Polski - Dyspozycyjność - Prawo jazdy kat. B mile widziane kat. C - Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole - Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Oferujemy:

- szkolenie - wynagrodzenie stałe + prowizja - umowę o pracę w stabilnej firmie - pakiet socjalny