Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
kierowca kat. B, Kat. B+E

PHU MASTER
Zielona Góra
6 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca mobilna
6 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9225508, z dnia 2024-08-24

PHU MASTER

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • transport samochodów na lawecie
  • wypełnianie dokumentów przewozowych
  • udokumentowanie stanu przewożonego samochodu

Wymagania

Mile widziane doświadczenie:

  • na trasach międzynarodowych
  • w prowadzeniu oraz obsłudze autolawety, lawety.

Zatrudniamy także bez doświadczenia.

Oferujemy

  • szkolenia
  • możliwość rozwoju i awansu
  • sowita zapłata zgoda i umiejętnościami oraz postępem w pracy

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

tel. 783 278 193

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.