Najnowsze oferty pracy

  • Kierowca / Zaopatrzeniowiec

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Ząbki    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    8 dni
    Twoje zadania: Rozwożenie posiłków do klientów; Pakowanie termoportów, wynoszenie kartonów; Rozkładanie towaru w magazynie; Oczekujemy: Prawo jazdy kat. B; Zaświadczenia z badań sanitarno - epidemiologicznych; Chęci do podjęcia pracy na stałe; Kultury osobistej; Oferta pracy przeznaczona...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca / Dostawca

Amrit Oriental Food
Warszawa
praca stacjonarna
2492 dni temu

Ogłoszenie numer: 1866803, z dnia 2017-12-22

Amrit Oriental Food to prężnie rozwijająca się sieć restauracji orientalnych, kawiarni oraz punktów gastronomicznych Amrit Express. Działamy na ryku gastronomicznym od 10 lat, oferujemy naszym klientom smaki kuchni orientalnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Dostarczanie zamówień do Klienta na terenie Warszawy,
  • Profesjonalna obsługa Klienta,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości topografii Warszawy,
  • Dyspozycyjności,
  • Aktualnej książeczki sanepid.

Oferujemy

  • Służbowy samochód Toyota Aygo,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Umowę zlecenie,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + napiwki + posiłek w trakcie zmiany.