Zobacz więcej ofert pracy

Key Account

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6339 dni temu

Ogłoszenie numer: 30345, z dnia 2007-06-13

Naszym Klientem jest intensywnie rozwijająca się agencja reklamowa. Obecnie poszukujemy dynamicznych i chętnych do pracy osób.

Key Account

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MAK/W/0905/07

Opis stanowiska

Zadania: - Pozyskiwanie klientów oraz tworzenie z nimi trwałej relacji; - Identyfikacja potrzeb klientów; - Samodzielne przygotowywanie ofert dla klientów; - Prowadzenie negocjacji biznesowych; - Opieka nad klientem na każdym etapie trwania projektu; - Koordynacja procesu realizacji projektu.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, kierunek dowolny; - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług; - Wysoka kultura biznesowa, komunikatywność; - Umiejętność wyznaczania sobie celów, dobra organizacja pracy własnej; - Wysoki poziom entuzjazmu, zaangażowania i energii; - Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego, docelowo awans na menedżera projektu; - Ciekawą, pełną wyzwań pracę; - Wsparcie rozwoju w zakresie sprzedaży usług ze strony doświadczonego coach’a; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia.