Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account - Specjalista ds. Klienta Kluczowego

Euroadres Polska
Warszawa, Warszawa- Śródmieście
praca stacjonarna
5094 dni temu

Ogłoszenie numer: 111382, z dnia 2010-09-03

Euroadres.pl oraz Euroaddress.com to sieć Portali o tematyce biznesowej, główne źródło kontaktów biznesowych, lokalnych wiadomości oraz analiz rynku dla menadżerów i właścicieli rozwijających się przedsiębiorstw. Działamy na rynku od 2004 roku i jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się Firmą z funkcjonalnymi wyszukiwarkami branżowymi. W związku z tym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa- Śródmieście

Nr Ref.: PA/KA/08/10

Opis stanowiska

  • Telesprzedaż rozwiązań reklamowych
  • Kreatywne poszukiwanie i pozyskiwanie kluczowych klientów biznesowych
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w ramach realizacji strategii i celów sprzedaży i zwiększenia możliwości sprzedaży.
  • Raportowanie wyników sprzedaży do przełożonego,

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży
  • Język polski jako język ojczysty i nienaganna dykcja
  • Silna motywacja, determinacja w dążeniu do celów i realizacji strategii sprzedażowej
  • Samodzielność ale i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolność przekonywania do swoich racji
  • Pewność siebie i kreatywność
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w strukturach sprzedaży
  • Dyspozycyjność
Mile widziane doświadczenie w:
  • Sprzedaży usług internetowych
  • Sprzedaży usług w sektorze B2B
  • Pozyskiwaniu kluczowych klientów

Oferujemy

  • Dogodne godziny pracy: 8:00-16:00- nie pracujemy w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne system wynagrodzeń: podstawa 2000 zł netto + prowizja od każdego sprzedanego produktu + programy motywacyjne
  • Idealna lokalizacja: Wieżowiec Orco Tower (skrzyżowanie z Dworcem Centralnym)
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych połączone z możliwością awansu zawodowego w strukturach firmy- to z Was budujemy kadrę kierowniczą
  • Przyjazną, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość kreowania własnego wizerunku