Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Key Account Specialist / Manager na Polskę

Storkpharm Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5465 dni temu

Ogłoszenie numer: 73781, z dnia 2009-08-28

Dynamicznie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej poszukuje:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Aktywna współpraca z hurtowniami farmaceutycznymi
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych klientów i aktywności promocyjnych prowadzonych na podległym terytorium
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
  • Poszukiwanie nowych możliwości promocji na danym terenie
  • Monitorowanie trendów na rynku
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie realizowania strategii rozwoju produktów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w hurtowni lub firmie farmaceutycznej
  • Wykształcenie min. licencjat,
  • Znajomość technik negocjacji i metod sprzedaży,
  • Doświadczenie handlowe (udokumentowane osiągnięcia w tym zakresie),

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia uzależniona od wyników pracy.