Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Managera

Provimi Petfood PL Sp. z o.o
Warszawa, Poznań, Warszawa
praca stacjonarna
6505 dni temu

Ogłoszenie numer: 25293, z dnia 2006-12-27

Provimi Petfood PL Sp. z o.o, producent i dystrybutor karmy dla zwierząt domowych, należący do międzynarodowego holdingu będącego liderem na rynku europejskim, zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Warszawa

Nr Ref.: KAM/ miasto

Opis stanowiska

  • kompleksowa opieka nad kluczowymi klientami
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży
  • odwiedzanie klientów zgodnie z planem wizyt
  • kontrola pracy merchandiserów
  • kontrola cen i poziomu dystrybucji
  • organizowanie promocji
  • raportowanie
  • Praca w regionach: 1 osoba Warszawa, 1 osoba Poznań

    Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe)
  • min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG (mile widziane w Petfood)
  • doświadczenie w kontaktach z klientami sieciowymi
  • komunikatywność
  • wysoki stopień samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat B
  • wytrwałość w osiąganiu celu
  • Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjnie warunki wynagrodzenia powiązane z efektami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.