Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
KEY ACCOUNT MANAGER

REMONDIS DATA OFFICE Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
5648 dni temu

Ogłoszenie numer: 62580, z dnia 2009-04-10

jest spółką należącą do koncernu REMONDIS. Działając w Polsce od 2000 roku, obsługujemy na terenie całego kraju kilka tysięcy Klientów w zakresie archiwizacji, przechowywania i niszczenia dokumentów. Do naszego zespołu handlowego szukamy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr Ref.: (KAM/09)

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych więzi
  • Pielęgnowanie kontaktów z pozyskanymi klientami i bieżące nadzorowanie wykonania umów
  • Realizowanie zatwierdzonych przez Spółkę zadań, w szczególności planów sprzedaży, z wykorzystaniem udostępnionej przez nią wiedzy oraz narzędzi.
  • Koordynacja działań handlowych i marketingowych
  • Działania eksperckie
  • Regularne raportowanie o bieżących wynikach

Wymagania

  • Wysoki poziomu zdolności interpersonalnych oraz optymistycznej i otwartej postawy,
  • Samodzielności, przedsiębiorczości i kreatywności w działaniu
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami korporacyjnymi
  • Znajomości lokalnego i regionalnego rynku w branży archiwizowania i składowania lub zbiórki i niszczenia nośników informacji oraz outsourcingu
  • Minimum trzech lat doświadczenia w planowaniu i organizowaniu pracy
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego oraz prawa jazdy
  • Nieposzlakowanej opinii

Oferujemy

  • Pracę na wspaniale rozwijającym się rynku, w dynamicznym przedsiębiorstwie o wysokiej kulturze organizacyjnej, gdzie doceniane jest zaangażowanie, kreatywność i efekty
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych połączone z możliwością awansu zawodowego