Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KEY ACCOUNT MANAGER

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań, Poznań i okolice
praca stacjonarna
5954 dni temu

Ogłoszenie numer: 42602, z dnia 2008-04-10

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej nr 1428/3 zajmuje się usługami rachunkowymi, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań i okolice

Nr Ref.: DS/SP/Poz

Opis stanowiska

Obowiązki: głównym zadaniem na tym stanowisku będzie pozyskiwanie nowych klientów na obsługę kadrowo-płacową przedsiębiorstw oraz inne formy działalności firmy. Ponadto opieka nad stałymi klientami firmy, negocjacje handlowe, sporządzanie raportów i umów o współpracy.

Wymagania

·Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą, mile widziane w biurze rachunkowym lub agencji pracy tymczasowej ·Znajomość aktualnych zagadnień prawa pracy ·Doświadczenie w handlu ·Umiejętności negocjacyjne ·Komunikatywność i duża motywacja do pracy ·Konsekwencja w dążeniu do celu ·Kreatywność.

Oferujemy

·Umowa na stałe po okresie próbnym ·Samodzielność ·Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywacyjnym systemem premiowym ·Praca w młodym zespole ·Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.