Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Key Account Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6372 dni temu

Ogłoszenie numer: 29330, z dnia 2007-05-11

Nasz Klient to międzynarodowy koncern z branży papierniczej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KAM/2004/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Promowanie i realizacja sprzedaży produktów Firmy; - Budowanie długofalowych relacji z Klientami; - Uczestniczenie w spotkaniach handlowych; - Przygotowywanie ofert handlowych; - Obsługa klienta krajowego i zagranicznego; - Zarządzanie sprzedażą w sieciach handlowych, czołowych hurtowniach.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży w międzynarodowej organizacji; - Znajomość specyfiki negocjacji z sieciami handlowymi; - Samodzielność w stawianiu sobie celów i ich osiąganiu; - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - Wyższe wykształcenie; - Dobra znajomość j. angielskiego; - Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office); - Dyspozycyjność do podróży po kraju i za granicą.

Oferujemy

- Udział w kreacji i realizacji intensywnych przedsięwzięć rynkowych; - Rozwój w pracy w międzynarodowym środowisku; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Narzędzia do pracy.