Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Key Account Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6422 dni temu

Ogłoszenie numer: 27812, z dnia 2007-03-21

Nasz Klient to międzynarodowy koncern z branży dekoracyjnej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KAM/0503/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - promowanie i realizacja sprzedaży produktów Firmy; - uczestniczenie w spotkaniach handlowych; - przygotowywanie ofert handlowych; - obsługa klienta krajowego i zagranicznego; - zarządzanie sprzedażą w sieciach handlowych, czołowych hurtowniach.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży na stanowisku kierowniczym w międzynarodowej organizacji; - znajomość specyfiki negocjacji z sieciami handlowymi; - samodzielność w stawianiu sobie celów i ich osiąganiu; - łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - wyższe wykształcenie; - dobra znajomość j. angielskiego; - biegła znajomość obsługi komputera (MS Office); - dyspozycyjność do podróży po kraju i za granicą.

Oferujemy

- udział w kreacji i realizacji intensywnych przedsięwzięć rynkowych; - rozwój w pracy w międzynarodowym środowisku; - atrakcyjne wynagrodzenie.