Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Key Account Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6521 dni temu

Ogłoszenie numer: 24941, z dnia 2006-12-11

Nasz Klient to firma z branży produkcyjnej

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PMN/2011/06

Opis stanowiska

- utrzymywanie dobrych kontaktów z dotychczasowymi Klientami i pozyskiwanie nowych; - przygotowywanie kalkulacji oraz negocjacje umów i szczegółowych warunków realizacji; - realizowanie założonych planów sprzedaży; - negocjacje i ofertowanie w zakresie produktów i usług; - samodoskonalenie się – podnoszenie swojej wiedzy z zakresu wykonywanej pracy poprzez czytanie fachowej literatury, czasopism, dokumentacji itp.; - współtworzenie Polityki Jakości – doskonalenie pracy zawodowej.

Wymagania

- min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Key Account Managera w branży produkcyjnej; - min. średnie wykształcenie; - umiejętności handlowe i negocjacyjne; - umiejętność podejmowania decyzji, asertywność; - komunikatywność – kontakt z klientem; - dyspozycyjność, mobilność.

Oferujemy

- ciekawą, rozwijającą pracę w ambitnym zespole; - pakiet szkoleń; - stabilność zatrudnienia; - możliwości dalszego rozwoju.