Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

Sprint Trading, s.r.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6591 dni temu

Ogłoszenie numer: 21171, z dnia 2006-06-30

Patříme k největąím společnostem v oboru na českém trhu. Naąi klienti ŠKODA AUTO, Philip Morris, NESTLE, EMCO, COCA COLA, dále viz. příloha a www.sprint-trading.cz . Exportujeme náą nosný program do SRN, NL, SCH. Aktuálně máme ambice začít servisovat stejnou klientskou strukturu z Warąavské kanceláře v PL. Přičemž se dle naąich zkuąeností v zásadě jedná téměř výhradně jen Warąavu - kde mají naąi klienti své centrály.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

1.) Administrativní rozjezd pobočky- zajiątění kanceláře v Bratislavě či blízkém okolí - výhodném pro dopravní obslužnost. 2.) Vytvoření a seznámení se s databází klientského portfólia dle strategického zadání. BODY 1 - 2 - do 1 měsíce. 3.) Po zaąkolení aktivní prospekce - prezentace naąí nabídky vybranému portfóliu klientů - přelom srpna / září. 4.) V horizontu 6 - 8 měsíců dále bude pobočka roząířena o daląí key account managery. Nástin běžného pracovního dne - telefonická a mailová komunikace s klienty - domlouvání schůzek, osobní prezentace - schůzky u klienta, večer - zápisy z jednání do IS, předávání požadavků klienta na produkci. Týdenní reporting, po dvou měsích co 14 dní - osobní porady na centrále v OV nebo pobočce Warszawa. Náplň práce: * osobní a telefonický kontakt s klíčovými zákazníky – region Praha a okolí * zpracovávání poptávek, tvorba nabídek – prezentací * reporting * vedení zakázky od poptávky až po realizaci v koordinaci s produkcí

Wymagania

Požadavky: * SŠ vzdělání * asertivní jednání, spolehlivost, komunikační dovednosti * praxe v obchodní činnosti * znalost práce na PC * ŘP sk. B

Oferujemy

Nabízíme: * práce na HPP * nástup možný ihned, nebo dle dohody * Požadovaný nástup : 1.8.2006 Nabízený plat 3000 PLN + 2 % z dosaženého obratu, bonusy. HPP, osobní automobil i pro osobní využití, mobil, notebook.