Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

NOTIO PPA
Warszawa
praca stacjonarna
6751 dni temu

Ogłoszenie numer: 17748, z dnia 2006-02-01

NOTIO PPA

W imieniu naszego klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KAM-02-2006

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało: Utrzymywanie relacji z klientami kluczowymi; Pozyskiwanie nowych klientów; Monitorowanie rynku produktów IT; Realizacja oraz tworzenie planów sprzedażowych.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub rozwiązań IT na rynku B2B do sektora energetycznego, firm produkcyjnych, instytucji finansowych lub sektora publicznego; Udokumentowane sukcesy w sprzedaży; Doświadczenie we współpracy z integratorami branżowymi; Doskonałe zdolności interpersonalne; Gotowość do częstych wyjazdów; Doświadczenie w realizacji zamówień publicznych; Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie; Samochód służbowy; Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.