Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager

Bonnier Business Polska
Warszawa
praca stacjonarna
4852 dni temu

Ogłoszenie numer: 142970, z dnia 2011-04-04

Wydawca dziennika „Puls Biznesu” poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż w sektorze B2B – pozyskiwanie reklamodawców i sponsorów
  • Monitoring rynku i konkurencji
  • Przygotowanie umów handlowych i ich realizacja

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży reklam w mediach drukowanych do kluczowych klientów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujące systemy prowizyjne
  • Pracę z ludźmi kochającymi sukcesy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego