Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Wieluń
KEY ACCOUNT MANAGER

Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL Spółka Akcyjna
Wieluń
praca stacjonarna
4862 dni temu

Ogłoszenie numer: 138890, z dnia 2011-03-25

Dzięki doświadczeniu oraz posiadaniu potencjału technicznego i ekonomicznego jesteśmy liderem krajowego i europejskiego rynku w zakresie produkcji urządzeń i linii do nanoszenia pokryć galwanicznych i lakierniczych oraz dużym producentem konstrukcji maszynowych i budowlanych dla najbardziej wymagających odbiorców w kraju i na całym świecie.

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska

Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na proponowanym stanowisku  będzie poszukiwanie nowych Klientów i rozwój stosunków  z obecnymi Klientami.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie raportować do Dyrektora Sprzedaży.

Miernikiem efektywności będzie realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Dynamiczna i ambitna osoba nie bojąca się wyzwań potrafiąca samodzielnie budować relacje z międzynarodowymi Klientami

Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży

Wykształcenie wyższe.

Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Profesjonalne podejście do pracy, silne poczucie odpowiedzialności za Klienta

Wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy

-  Pracę w przyjaznym profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole

-  Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od wyników pracy

-  Niezbędne narzędzia pracy