Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Key Account Manager

FairNet Solution s.r.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4945 dni temu

Ogłoszenie numer: 131340, z dnia 2011-01-31

FairNet Solution, s.r.o.
Spojná 1207/2
747 14 Ludgeřovice
Republika Czeska

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Realizacja strategii sprzedaży w stosunku do klientów sieciowych
  • Negocjacje umów sprzedaży
  • Przygotowanie prezentacji na spotkania z klientami
  • Całkowita kontrola procesu współpracy z klientem
  • Budowanie optymalnych relacji z klientami poprzez bieżące kontakty indywidualne oraz w oparciu o narzędzia wypracowane przez Dział Marketingu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywanie kontaktów
  • Wiedza z zakresu informatyki
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji

Oferujemy

  • służbowy:
  • samochód
  • notebook
  • telefon