Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Key Account Manager

Sedlak & Sedlak
dolnośląskie, Kraków
praca stacjonarna
5055 dni temu

Naszym Klientem jest firma wiodący europejski ekspert w zakresie usług komunikacyjnych, obsługujący blisko 100 000 klientów w 17 krajach Europy. Firma projektuje, instaluje, utrzymuje i wspiera rozwiązania komunikacyjne takie jak transmisja głosu, danych i obrazu oraz bezpieczeństwo i aplikacje. W związku z rozwojem krakowskiego oddziału firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KH/10
Zadania:

- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami w Małopolsce oraz województwach: świętokrzyskim i podkarpackim - realizacja założonych budżetów sprzedaży - bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy) - realizacja celów biznesowych firmy w zakresie promocji produktów i usług firmy - budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, ukończenie studiów o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem - minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - doświadczenie w handlu B2B w branży teleinformatycznej - bardzo dobra znajomość rynku teleinformatycznego - umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami - umiejętność sporządzania ofert i prowadzenia negocjacji handlowych - nastawienie na realizację wyznaczonych celów, orientacja biznesowa - dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za podejmowanie decyzje - wysoki poziom zdolności komunikacyjnych - dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- w zależności od umiejętności oraz doświadczenia Kandydata Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer) atrakcyjny system premiowy oraz system benefitów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.