Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Key Account Manager

Deante Sp. J.
Łódź
praca stacjonarna
5143 dni temu

Ogłoszenie numer: 110536, z dnia 2010-08-18

Zespół Deante to grono bardzo ambitnych i odważnych osób, które świetnie odnajdują się w realizacji innowacyjnych projektów i podejmowaniu nowych wyzwań. Jeśli zdecydujesz się aplikować do Deante, do czego zachęcamy już dziś, gwarantujemy niezwykle ciekawe doświadczenie zawodowe, które prawdopodobnie będzie miało znaczącym wpływ na Twoją dalszą karierę.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: KAM01100723

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie i wzmacnianie relacji z kluczowymi klientami sieciowymi
  • Inicjowanie oraz planowanie działań mających na celu aktywizację sprzedaży
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Analizowanie potrzeb klienta
  • Monitorowanie ofert oraz działań konkurencji na rynku
  • Przygotowanie raportów osiąganych wyników

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doskonała organizacja pracy, zorientowanie na cel oraz umiejętność funkcjonowania w stresującym środowisku
PREFEROWANE:
  • Kilkuletnie doświadczenie handlowe (współpraca z kluczowymi klientami sieciowymi)
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zamieszkanie na terenie Łodzi

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie z 20 letnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon
  • Pracę w dynamicznym zespole