Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
KEY ACCOUNT MANAGER / Specjalista ds. obsługi sieci handlowych

Lange Łukaszuk Sp. J.
dolnośląskie, Byków, pod Wrocławiem
praca stacjonarna
4949 dni temu

Ogłoszenie numer: 132998, z dnia 2011-01-26

Firma Lange Łukaszuk Sp. J. z siedzibą w Bykowie, pod Wrocławiem– wyłączny przedstawiciel na Polskę renomowanych firm branży narzędziowej i elektrotechnicznej zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Byków, pod Wrocławiem

Nr Ref.: KAM/01/11

Opis stanowiska

  • współtworzenie strategii współpracy z klientami,
  • realizacja powierzonych planów sprzedaży,
  • rozwijanie relacji z istniejącymi klientami,
  • kreowanie nowych projektów i rozwiązań dla klientów,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • współpraca z partnerami biznesowymi oraz działami wewnętrznymi firmy,
  • raportowanie sprzedaży,
  • kierowanie zespołem pracowników
  • zawieranie i negocjowanie umów handlowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne bądź techniczne,
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • znajomość rynku w sektorze elektrotechnicznym,
  • wysoka motywacja zawodowa oraz zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do odbywana podróży służbowych ( prawo jazdy kat. B)

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w krajowych i zagranicznych szkoleniach,
  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem