Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
KEY ACCOUNT MANAGER (oświetlenie)

Recruit.pl
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4859 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, dystrybutora z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

nr. ref. KAMO/pWW/03/11

Zadania:

- zarządzanie sprzedażą do grupy kluczowych klientów

- pozyskiwanie nowych klientów

- doradztwo handlowe i techniczne w zakresie oświetlenia

- realizacja planów sprzedaży na określonym poziomie
- utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami

- sporządzanie ofert

- prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

- średnie wykształcenie

- min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość rynku i produktów oświetleniowych (żarówki, diody LED, lampy, świetlówki, etc.)
- praktyczna znajomość technik sprzedaży

- umiejętności negocjacyjne
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o dobrej atmosferze pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedaży

- niezbędne narzędzia pracy

- ciekawe wyzwania

recruit_bottom2.jpg