Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KEY ACCOUNT MANAGER/ MENADŻER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

LOXA
mazowieckie
praca stacjonarna
6294 dni temu

Ogłoszenie numer: 31813, z dnia 2007-07-26

LOXA

Produkcja i sprzedaż akumulatorów rozruchowych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

1.Nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji z kluczowymi klientami Firmy. 2. Kreowanie polityki sprzedaży Firmy wobec kluczowych klientów. 3.Intensyfikacja sprzedaży. 4.Przygotowanie ofert i negocjacje warunków współpracy z głównymi klientami Firmy. 5.Reprezentowanie Firmy wobec kluczowych klientów 6. monitorowanie rynku i działań konkurencji 7.Przygotowanie raportów z powierzonych zadań

Wymagania

1.Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży na rynku detalicznym oraz instytucjonalnym. 2. minimum 1-2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Key Account Managera lub Regionalnego Przedstawiciela Handlowego 3.Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi 4. posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B 5.Znajomości obsługi komputera w zakresie środowiska Windows 6.Doskonałe umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych 7. samodzielności i dynamiki w działaniu 8. Orientacji na wyniki

Oferujemy

1. Narzędzia pracy 2. Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku 3. Możliwość zmierzenia się z interesującą tematyką 4. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników 5. Odpowiedzialną pracę w młodym zespole 6.Silne wsparcie merytoryczne ze strony przełożonych 7.Możliwość zawodowego rozwoju