Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Key Account Manager Konsultingu Personalnego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6545 dni temu

Ogłoszenie numer: 24409, z dnia 2006-11-17

Personel College BG – Doradztwo Kadrowe

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KMP/2710/06

Opis stanowiska

- utrzymywanie i rozwijanie efektywnych relacji z dotychczasowymi Klientami; - pozyskiwanie nowych Klientów; - oferowanie Klientom rozwiązań dedykowanych do wybranych segmentów rynku oraz kreowanie nowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami biznesowymi; - znajomość procedur rekrutacji, organizacji szkoleń z zastosowaniem narzędzi i procedur HRM; - talent interpersonalny, samodzielność, lojalność; - biegłość w obsłudze MS Office, poczty elektronicznej i Internetu; - znajomość j. angielskiego; - mile widziane osoby z firm konsultingu personalnego.

Oferujemy

- interesującą pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole; - możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności zawodowych - jasno określoną ścieżkę kariery; - atrakcyjny system wynagrodzeń i premii; - szkolenia.