Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Key Account Manager| - kierownik ds. kluczowych klientów

JOKA Sp. z o.o.
łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
praca stacjonarna
5880 dni temu

Ogłoszenie numer: 49322, z dnia 2008-09-12

Ogólnopolska firma z branży budowlanej, oferująca usługi cięcia w technologii: laser i waterjet, dla klientów poszukujących wyrobów niszowych- min. elementów maszyn, konstrukcji, urządzeń, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager
- kierownik ds. kluczowych klientów

Miejsce pracy: łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług firmy na terenie całego kraju poprzez pozyskiwanie Klientów z branż: metalowej, maszynowej (sektor przedsiębiorstw prywatnych i publicznych)
  • Realizacja planu sprzedaży wyznaczonego przez zarząd,
  • Stworzenie i realizacja strategii wejścia na nowe rynki zbytu
  • Negocjacje i podpisywanie umów,
  • Raportowanie zgodnie z procedurą raportowania.
  • Doradztwo techniczne

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziale handlowym na kierowniczym/ samodzielnym stanowisku – minimum 2 lata,
  • Przedsiębiorczości, bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację wyników,
  • Umiejętność prowadzenia samodzielnie negocjacji, analizowania i planowania,
  • Wysokie zdolności interpersonalne (doskonała komunikacja, umiejętność prowadzenia prezentacji, samodzielność)
  • Wykształcenie min. średnie- techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera –MS Office/Excel,

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej z odważną strategią opanowania rynku
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów
  • Samodzielność w realizacji zadań połączoną z pomocą zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego