Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Key Account Manager - Finanse i Bankowość

Mellon Poland sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6129 dni temu

Ogłoszenie numer: 37378, z dnia 2007-12-07

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, produktów i rozwiązań dedykowanych bankom i instytucjom finansowym. Obecnie, w związku naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • Monitorowanie przebiegu realizacji projektów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi
  • Budowanie dobrych relacji biznesowych
  • Identyfikacja potrzeb klientów
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży, umów
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Sporządzanie zestawień i raportów

Wymagania

  • Przynajmniej dwuletnie, poparte sukcesami, doświadczenia w sprzedaży usług i/lub produktów dedykowanych bankom i instytucjom finansowym bądź w sprzedaży usług i/lub produktów finansowych w jednej z dziedzin: karty bankowe, POS, embossery, systemy automatyzacji oddziałów (TCR, APS), szafy pancerne, szafy ogniotrwałe
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Nastawienie na rezultaty i umiejętność innowacyjnego myślenia
  • Silna orientacja na potrzeby klienta
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowy opartym na rezultatach
  • Ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Pakiet szkoleń, umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Pełny pakiet socjalny