Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
KEY ACCOUNT MANAGER (akumulatory żelowe)

Recruit.pl
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4852 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

nr. ref. KAM/pWW/03/11

Zadania:
  • zarządzanie sprzedażą do grupy kluczowych klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo handlowe i techniczne w zakresie akumulatorów
  • realizacja planów sprzedaży na określonym poziomie
  • utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
  • sporządzanie ofert
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:
  • średnie wykształcenie
  • min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku i produktów (akumulatory żelowe i inne)
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o dobrej atmosferze pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • ciekawe wyzwania

recruit_bottom2.jpg