Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KEY ACCOUNT EXECUTIVE - rynek krajowy i zagraniczny

STAFF PARTNERS
mazowieckie, Słupno obok Marek
praca stacjonarna
6110 dni temu

Ogłoszenie numer: 35350, z dnia 2007-10-24

Dla naszego klienta - jednej z największych firm produkujących artykuły i nośniki reklamowe w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Słupno obok Marek

Nr Ref.: KAE/Sł

Opis stanowiska

- praca w firmie produkującej artykuły i nośniki reklamowe

Wymagania

- doświadczenie w pracy handlowca poparte sukcesami - pracowitość i nastawienie na realizację postawionego targetu - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i podtrzymywaniu relacji biznesowych z klientami - elastyczność i samodzielność w działaniu - punktualność, poczucie obowiązku i wewnętrzna dyscyplina - prawo jazdy kat. B - biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- stałe zatrudnienie - w stabilnej, rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.