Zobacz więcej ofert pracy

Kelnerka, Kelner

Pro-Staff
Wyspa, WYSPA KOS
praca stacjonarna
6284 dni temu

Ogłoszenie numer: 31121, z dnia 2007-07-05

Pro-Staff

Pro-Staff Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b.

Miejsce pracy: Wyspa, WYSPA KOS

Opis stanowiska

Kelnerka, kelner-WYSPA KOS -obsługuje gości hotelowych w restauracjach, barach, kawiarniach itp. -pracuje w międzynarodowym zespole -dyscpozycyjność - praca na zmiany

Wymagania

- Wiek 19-35 lat -Języki obce- wymagana KOMUNIKATYWNA znajomość języka angielskiego .

Oferujemy

-Zakwaterowanie i wyżywienie pracownika jest zapewnione przez pracodawcę!!!! -Rozpoczęcie pracy od 20czerwca 2007-30.09.07. -500 EURO NETTO M-ĄC+NAPIWKI -KOSZT WYJAZDU 244ZŁ+BILET LOTNICZY W JEDNĄ STRONĘ