Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kelnera 1/2 etatu / kelner na przyjęcia / pomoc kuchenna 1/2 etatu

Restauracja Familia
Wrocław
praca stacjonarna
5374 dni temu

Ogłoszenie numer: 78902, z dnia 2009-10-29

Lokal restauracyjno - bankietowy poszukjemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Kelner 1/2 etatu - obsuga bezpośrednia konsumenta, obsługa przyjęć.
  • Kelner na przyjęcia - osługa bankietów i przyjęć, praca w wekendy.
  • Pomoc kuchenna i sprzątanie 1/2 etatu - praca w kuchni, sprzątanie restauracji.

Wymagania

  • Praca tylko dla osób z doświadczeniem.
  • Obsługa kelnerska - osoby niepalące,
  • Dobra aparycja,
  • znajomość języka obcego mile widziana,
  • dyspozycyjność,
  • praktyka,
  • doświadczenie, k
  • książeczka zdrowia.
Pomoc kuchenna,sprzątanie - osoba doświadczona w kuchni i pracy w restauracji, dyspozycyjna,osoba niepaląca, książeczka zdrowia.

Oferujemy

Pracę w dobrej restauracji o ustalonej marce, dobre zarobki, miłą atmosferę.