Zobacz więcej ofert pracy

Kelner

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6231 dni temu

Ogłoszenie numer: 34832, z dnia 2007-09-28

Naszym Klientem jest ekskluzywny zabytkowy obiekt hotelarsko-gastronomicznego, położony w pięknym krajobrazie w okolicach Poznania.

Kelner

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: KER/0308/07

Opis stanowiska

- Zapewnienie sprawniej kulturalnej obsługi gości w zakresie gastronomii, - Doradztwo w wyborze menu; - Serwowanie dań i napojów zgodnie z najwyższymi standardami obsługi; - Opieka nad stolikiem, bezwzględne utrzymanie estetyki stolika.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji o wysokim standardzie, w obsłudze gościa ekskluzywnego; - doskonała znajomość zawodu, wiedza w zakresie gastronomii; - nienaganne maniery, dobra prezencja; - wysoka kultura osobista. DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ: - język angielski lub inny język obcy (zachodni); - wysokie zdolności interpersonalne; - pasja.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ekskluzywnej restauracji o wysokiej etyce pacy; - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczeń w restauracji, nastawionej na zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług; - atrakcyjne wynagrodzenie; - pracę w miłym zespole; - przyjazne środowisko pracy.