Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Kelner/ Kelnerka

"Dworek Osiecki"
zachodniopomorskie, Osieki pod Koszalinem
praca stacjonarna
4845 dni temu

Ogłoszenie numer: 146706, z dnia 2011-05-11

Dworek Osiecki to zabytkowy obiekt z tradycjami. Naszą misją jest stworzenie miejsca odwołującego się do najlepszych wzorów przedwojennego hotelarstwa i restauratorstwa.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Osieki pod Koszalinem

Nr Ref.: KEL/01/2011

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa gości restauracji w Dworku Osieckim
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • rozliczanie zamówień
  • szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania pełnej satysfakcji gości
  • wyszukiwanie i rozpoznawanie potrzeb gości w celu ich jak najlepszego zaspokojenia
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy

Wymagania

  • preferowane wykształcenie kierunkowe
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • samodzielność w działaniu
  • podzielność uwagi
  • odpowiedzialność
  • nienaganna prezencja oraz wysoka kultura osobista
  • naturalne zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole i gotowość do niesienia pomocy innym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • znajomość obsługi programu Gastro POS - mile widziane

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z ludźmi
  • merytoryczne przygotowanie do wykonywanych obowiązków
  • wyżywienie w trakcie zmiany