Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kelner / Kelnerka; Pracownik Restauracyjny

Food Group Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6748 dni temu

Ogłoszenie numer: 19860, z dnia 2006-05-08

Kawiarnia lodowa LA FRAGOLA w Galerii Mokotów oferująca różnego rodzaju desery lodowe, kawy, napoje ciepłe i zimne, ciasta, naleśniki.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa kelnerska klientów; Przygotowywanie dla klientów serwowanych w kawiarni produktów (desery, napoje, ciasta); Produkcja lodów.

Wymagania

Nie jest wymagane doświadczenie.

Oferujemy

Zapewniamy szkolenia. Oferujemy stabilną pracę na cały lub część etatu dla osób w pełni dyspozycyjnych i dla osób uczących się (grafik pracy dostosowywany jest do zajęć szkolnych). Istnieje także możliwość pracy w weekendy.