Zobacz więcej ofert pracy

Kasjerka

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4629 dni temu
tempus.jpg

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (cert. nr 493) istnieje od 2002 roku. Swoim zasięgiem obejmuje województwo łódzkie oraz mazowieckie. Firma zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych, dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko:

Kasjerka
Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: KAS/PR/11

Zadania:

  • obsługa kasy fiskalnej.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na kasie,
  • dyspozycyjność,
  • schludny wygląd,
  • staranność,
  • status studenta/ ucznia mile widziany.
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę zlecenie,
  • zatrudnienie do końca grudnia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)