Zobacz więcej ofert pracy

KASJERKA

Auto GT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4857 dni temu

Auto GT jest autoryzowanym dealerem Mitsubishi Motors oraz Ralli Art a od 1 sierpnia 2011 będzie także dealerem Hyundai Motors Polska

KASJERKA
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Auto GT  Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko KASJERA/ KASJERKI.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należeć będzie:

  • prowadzenie operacji kasowych
  • kontrola dokumentów pod względem rachunkowym
  • sporządzanie raportów kasowych
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
  • odbyty kurs z zakresu wykrywania fałszywych banknotów
  • znajomość zagadnień finansowo- księgowych
  • biegła znajomość programu finansowego Symfonia
  • niekaralność
  • konieczne referencje
Oferujemy:
  • pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie
  • stałą pracę  w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia zawodowe
  • premię i i nagrody uzależnione od zaangażowania i jakości wykonywanej pracy