Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
kasjer/sprzedawca

INTERSHOE s.j. V. Stasiewicz, M. Stasiewicz
dolnośląskie
praca stacjonarna
6209 dni temu

Ogłoszenie numer: 31459, z dnia 2007-07-17

Intershoe jest firmą obuwniczą posiadającą sklepy w większych miastach w Polsce m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Firma Intershoe poszukuje pracowników do Centrów Handlowych we Wrocławiu tj. Galeria Dominikańska, Auchan, Korona, Factory Outlet, Arkady, Pasaż Grunwaldzki oraz do nowootwartego Magnolia Park przy ul. Legnickiej.

Wymagania

-osoba nieucząca sie -wykształcenie min. średnie -dyspozycyjność -znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

Oferujemy

Praca stała w pełnym wymiarze czasu pracy.