Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Kasjer Lotniczy

Work Express Sp.zo.o.
Radom
praca stacjonarna
6868 dni temu

Ogłoszenie numer: 13789, z dnia 2005-10-26

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: 5058/KL

Opis stanowiska

-Prowadzenie i organizacja sprzedaży biletów oraz usług dodatkowych związanych z transportem lotniczym oraz turystyką krajoznawczą i biznesową; - Koordynacja marketingu i sprzedaży internetowej.

Wymagania

-Wykształcenie kierunkowe Turystyka; -Biegła znajomość języka angielskiego; -Mile widziane doświadczenie w branży turystycznej; - Efektywna organizacja własnej pracy; -Bardzo dobra obsługa komputera; -Umiejętności interpersonalne; -Silna motywacja do rozwijania własnych kompetencji zawodowych; -Operatywność;

Oferujemy

-Ciekawa praca w młodym zespole; -Praca w biurze w Radomiu; -System szkoleń; -Możliwość zdobycia licencji Kasjera Lotniczego; -Motywacyjny system wynagrodzeń;