Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
KASJER - LICZARZ

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5770 dni temu

Ogłoszenie numer: 54574, z dnia 2008-12-31

Polski oddział międzynarodowej firmy usługowej szuka do swojej placówki zlokalizowanej w Warszawie ul. Farbiarska (okolice przystanku autobusowego przy ulicy Puławskiej – przystanek Bogatki) kandydatów zainteresowanych pracą od stycznia 2009 na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KL/praca.pl

Opis stanowiska

Do zadań na tym stanowisku należy przeliczanie pieniędzy – ręczne (sprawdzenie autentyczności banknotów) – przeliczenie za pośrednictwem maszyny zgodnie z procedurami pracodawcy.

Wymagania

wykształcenie minimum zawodowe doświadczenie zawodowe – ( mile widziane doświadczenie na stanowisku kasjera/ kasjerki) podstawowa obsługa komputera umiejętność pracy w zespole zaświadczenie o niekaralności – warunek konieczny

Oferujemy

nowe lepsze warunki zatrudnienia od 01.02.2008 świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych kurs złotowo – walutowy dla kandydatów bez doświadczenia elastyczny czas pracy pracodawca oferuje bezpłatny dojazd w Warszawie od stacji metro wilanowska oraz bilety miesięczne dla mieszkańców Skierniewic, Łowicza, Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej, Mszczonowa, Brzezin, Sochaczewa, Białej Rawskiej i okolic w/w miast