Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kasjer/Kasjerka - wypłata tygodniówek

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2628 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: GRO/KAL/KAS/GRO/07/2017
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Kasjer odpowiedzialna jest za profesjonalną obsługę Klienta, dbałość powierzone środki finansowe oraz realizację celów sprzedażowych.

Wymagania:

Niezależnie od tego czy masz 20 +, 30 + czy 40+ lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować Klientom i współpracownikom.

Jeśli tak, jak my posiadasz wewnętrzną motywację, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 10,50 zł netto/h
  • system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie w pracy,
  • przy podpisywaniu umowy drobny upominek.

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302