Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kasjer/Kasjerka na obiekcie handlowym

FALLWORK Sp zo.o.
wielkopolskie, Toruń
praca stacjonarna
2714 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Toruń - Nr ref.: K/K/S/26.04/TOR
Opis stanowiska:
  • praca przy obsłudze kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • profesjonalna obsługa klienta przy kasie
Wymagania:
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (wymóg konieczny)
  • rzetelność i dyspozcyyjnośc do pracy w systemie zmian dziennych
  • mile widziane osoby z doświadczeniem jak i bez doświadczenia, oferujemy profesjonalne szkolenie kasjerskie dla wszystkich
  • własny dojazd
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (stawka netto 11 zł/h)
  • możliwość zdobycia pracy na stałe, odbycia szkoleń,
  • wypłaty z formie tygodniówek lub miesięczne do wyboru
  • pracę w systemie zmianowym ustalonym wspólnie z tobą, chcesz pracuj na pełny etat lub inna jego wielkość
  • szybki zarobek - co tydzień wypłata wynagrodzenia

          Kontakt telefoniczny 790-790-445