Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kasjer / Kasjerka Łódź Widzew

Grupa Progres
Łódź, Łódź, Andrespol, Brzeziny
praca stacjonarna
2829 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Łódź, Andrespol, Brzeziny
Nr ref.: KAS/LDZ/11/2016

Zadania:

  • czynności kasjerskie,
  • obsługa Klientów sklepu, zgodna ze standardami firmy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze kasy fiskalnej,
  • posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku Kasjera / Kasjerki,
  • indywidualny grafik,
  • jasne warunki zatrudnienia,
  • stawkę godzinową od 12 zł brutto,
  • umowę zlecenie ze składkami ZUS lub studencką,
  • pracę od zaraz.