Zobacz więcej ofert pracy

Kasjer/ka

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2699 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Kasjer/ka
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: KAS/WIL/5/2017
Opis stanowiska:
  • realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
  • rozliczanie środków płatniczych
Wymagania:
  • znajomości zasad pracy z klientem
  • ważna książeczka sanitarno-epidemiologicznej
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • rzetelnego podejścia do pracy
  • pracowitości, samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • praca w systemie zmiennym
  • wypłata tygodniowa lub miesięczna
  • umowę cywilnoprawną
  • bezpłatne szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

           *Oferta pracy tymczasowej

            Kontakt telefoniczny: 883-993-302

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY:  883-993-302