Najnowsze oferty pracy

  • Kasjer / Dysponent

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Bieżąca obsługa Klientów, Sprzedaż produktów i usług bankowych, Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji, Przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych, Obsługa międzynarodowych i krajowych przekazów pieniężnych w ramach sieci WESTERN UNION,...
Zobacz więcej ofert pracy

Kasjer-Dysponent

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2551 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa Klientów Banku
  • Bieżąca obsługa Klientów w Oddziale zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Wsparcie oddziału w działaniach operacyjnych
  • Budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie poziomu satysfakcji Klienta
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność