Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista PHP Warszawa
Junior Webdeveloper / Programista PHP

ValueAdd sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2535 dni temu

Ogłoszenie numer: 1720844, z dnia 2017-08-07

Zobacz czy do siebie pasujemy:

Sprawdź jak pracowaliśmy ostatnio:

VIDEO

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Systemy dedykowane, strony www, sklepy
  • Wdrażanie systemów webowych
  • Integracja systemów IT
  • Praca w pozytywnie nastawionym zespole młodych i doświadczonych programistów (średnia wieku to 24 lata)

Wymagania

  • Zwinność na Backendzie: PHP, SQL
  • Waleczność na Frontendzie: HTML, CSS, jQuery
  • Mile widziane podstawy AngularJS
  • Umiejętność programowania (w dowolnym języku)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i nauki nowych technologii

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat lub jego część
  • Nauka pod okiem bardziej doświadczonych programistów
  • Komfortowe warunki pracy i piwo w lodówce
  • Elastyczne możliwości rozwoju i wyboru technologii
  • Ciekawe i stawiające wyzwania projekty
  • Możliwość zmiany na inną technologie
  • Brak korporacyjnych zasad i pozytywną atmosferę w pracy