Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Junior Search Engine Marketing Specialist

NetSprint.pl Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5827 dni temu

Ogłoszenie numer: 48088, z dnia 2008-08-14

NetSprint.pl - jedna z najbardziej dynamicznych firm branży IT w Europie Środkowej*, należąca do międzynarodowej grupy medialnej Mecom Europe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadania: * Identyfikacja potrzeb reklamodawców * Planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarce i sieci kontekstowej: dobór słów kluczowych, tworzenie kreacji reklamowych, budżetowanie kampanii * Analiza skuteczności kampanii reklamowych * Prowadzenie działań optymalizacyjnych i modyfikacji kampanii reklamowych * Raportowanie przebiegu kampanii.

Wymagania

Wymagania: * Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów * Łatwość w analizowaniu danych liczbowych oraz wyników badań marketingowych * Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office * Kreatywność * Dobra znajomość internetu * Umiejętność szybkiego uczenia się * Minimum dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Możliwość uczestnictwa w rozwoju jednego z najbardziej dynamicznie rozwijanych narzędzi reklamy kontekstowej w Polsce * Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione również od osiąganych wyników * Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole * Opiekę medyczną * Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy * Udział w ciekawych projektach z zakresu nowoczesnych technologii